Kontakt

JEDLESLAMKY

Jedleslamky.sk spolu so SORBOS® vďaka svojim inovatívnym a ekologicky udržateľným vlastnostiam prináša revolúciu vo svete nápojov.
Staňte sa protagonistom zmeny a spojte sa s nami!

tel: 0907 124 636

info@jedleslamky.sk

Slamka SORBOS® je distribuovaná na Slovensku výlučne spoločnosťou Jedleslamky.sk, ktorá sa špecializuje na marketing udržateľných ECO produktov.

Ste rozhodujúca osoba vo vašom bare alebo reštaurácii? Ste veľko- alebo maloobchodník?  Buďte prví a získajte záujem zákazníka o inovatívny produkt, ktorý v sebe skĺbi zaužívanú užitočnosť, netradičnosť a zároveň marketingovo osloví ďalších zákazníkov.
Personalizácia slamiek. Reprezentujete vašu spoločnosť? Podieľate sa na marketingových aktivitách pre svojho klienta? Prispôsobte si slamky SORBOS® svojím logom alebo frázou. Použite slamky v nápojoch alebo len tak v pohári, ako dekoráciu. Pridajte sa k nám, a ukážte ECO postoj vašej spoločnosti alebo spoločnosti vášho zákazníka k životnému prostrediu. (Informujte sa k cenám personalizovaných slamiek)

SORBOS® JE S VAMI

Spolupracujeme s našimi partnermi v účasti na podujatiach, veľtrhoch a sponzorstvách a poskytneme vám všetku potrebnú podporu pri propagácii a predaji SORBOS®.