Sme Eco

SME SORBOS

Mondo ecologico!

Buďte EKO a buďte prví!


Vďaka zloženiu slamiek SORBOS® a jeho plne biologicky odbúrateľnému zloženiu pomáha SORBOS® životnému prostrediu tým, že úplne mení používanie miliárd plastových slamiek, ktoré sa v súčasnosti spotrebúvajú vo svete.

Ako spoločnosť myslíme na trvalo udržateľný rozvoj a starostlivosť o životné prostredie a vieme, že dobrý nápad môže priniesť veľkú revolúciu.

Jedleslamky.sk sa medzi prvými špecializuje na marketing trvalo udržateľných produktov ECO a slamky SORBOS® sú našou odpoveďou, aby sme svetu poskytli šancu a zároveň si vychutnali drink so slamkou, ktorá k tomu jednoducho patrí.

Naším cieľom je vytvoriť pridanú hodnotu z hľadiska zodpovednosti výrobku a životného prostredia s inovatívnym produktom, na svete nie je nič podobné.

Víctor Sánchez – zakladateľ Sorbos®

Plastové slamky
niesú recyklovateľné!


Plastové slamky, tak dobre známe a obľúbené, na pohľad neškodné, sú súčasťou denného ale aj nočného života každého z nás. Je však predmetom jedného z najväčších nedorozumení týkajúcich sa diferenciácie odpadu, pretože na rozdiel od toho, čo sa bežne myslí pod recyklovateľným plastom – plastová slamka nie je obalom, a preto by sa nemala vyhadzovať spolu s bežnými recyklovateľnými plastovými výrobkami.
Inými slovami: NIE JE RECYKLOVATEĽNÁ.
Spoločne so spoločnosťou SORBOS® môžeme byť architektmi nášho prostredia, začať čistejšiu budúcnosť tu a teraz. Vstupte do nášho sveta, pridajte sa ku nám, žite naplno a buďte pritom EKO voči sebe, voči budúcnosti a voči planéte. NAPÍŠTE NÁM!

MAKE YOUR MOMENTS
MEMORABLE